درباره ما

شرکت اتصالات همراه تجارت گویا

امروزه با توسعه ارتباطات و مراودات بین افراد جامعه نیاز به یک روش آسان و سریع جهت دستیابی و تهیه ملزومات، بیش از پیش احساس شده و در این راستا دستگاههای ارتباطی همچون موبایل و تبلت و … نقش مهم و موثری دارند. از این جهت فروشگاه اینترنتی اتصالات همراه جهت فروش آنلاین گوشی های موبایل آغاز به کار کرده تا مسیر خرید را برای مشتریان گرامی تسهیل نماید. امیدواریم در این راه همراه مناسبی برای شما عزیزان باشیم تا شما تجربه شیرین یک انتخاب آگاهانه را داشته باشید.

تاریخچه شرکت

اتصالات همراه از اواخر دهه 70 (سال 78) در حوزه فروش، خدمات و تعمیرات و با هدف سامان بخشیدن به بازار فروش و خدمات تلفن همراه، فعالیت خود را آغاز نمود و توانست فصل جدیدی از خدمات را در قالب “گارانتی طوس” عرضه نماید.
در سال 98 و پس از فعالیت در زمینه خدمات و فروش موبایل؛ این مجموعه با نام تجاری جدید (اتصالات همراه) تصمیم به واردات برندهای گوشی تلفن همراه نمود. 
در حال حاضر این شرکت وارد کننده کلیه محصولات اپل، سامسونگ، هوآوی، آنر، شیائومی، نوکیا با مجوز رسمی از وزارت صنعت، معدن، تجارت و خدمات پس از فروش آنها می باشد.

سیاستهای شرکت

با توجه به اخذ، پیاده‌سازی و اجرای استانداردهای سیستم مدیریت کیفیت، در تلاش است سه قابلیت اصلی و منحصر به فرد خود را محفوظ بدارد:
1- پیشرو بودن در زمینه فروش موبایل و لوازم جانبی مرتبط با آن.
2- به کارگیری نیروهای متخصص و حضور هر چه گسترده تر در بازار فروش.
3- پاسخگویی سریع و دقیق کارشناسان و متخصصان که باعث افزایش رضایتمندی مشتریان درسراسر کشور است.
شرکت اتصالات همراه تجارت گویا بر این باور است که گرچه زمان، محصولات، مردم و مشتریان تغییر می کنند؛ اما آنچه تغییر نخواهد کرد تعهد ما به باورهای اصلی خود است.
ما با بیان تصویر واضحی از عملکرد فعالیتهای شرکت، تلاش خود را در جهت بالا بردن سطح رضایت مشتریان مطابق با اصول مشتری مداری و پیاده سازی فرآیندهای مربوطه افزایش می دهیم.

ارتباط با شرکت اتصالات همراه

هرگونه انتقاد، پینشهاد یا سوالی دارید، میتوانید با ما در ارتباط باشید.